Zwrot podatku z Holandii

 Rozliczanie podatku holenderskiego

Przyjmujemy już wnioski o zwrot podatku z Holandii za rok 2022 i lata poprzednie. Za każdy rok pracy w Holandii można odzyskać ponad 2000 euro.

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii przysługuje każdemu, kto legalnie pracował na terenie Niderlandów i posiada BSN numer oraz, za którego holenderski pracodawca odprowadzał podatek.

Podstawowe informacje dotyczące zwrotu podatku z Holandii:

– zwrot podatku możemy uzyskać do 5 lat wstecz (ostatni rok 2018),

– niezbędne dokumenty do rozliczenia podatku: Jaaropgaaf (lub ostatni Salaris), UE/WE, kserokopia dowodu osobistego,

– w celu uzyskania wyższego zwrotu naliczamy przysługujące ulgi na dzieci, a także tzw. rozłąkowe (rozliczenie wspólne w urzędzie holenderskim),

– wykonujemy bezpłatne kalkulacje zwrotu podatku z Holandii,

– występujemy o zwrot dodatku zdrowotnego Zorgtoeslag,

Nasze biuro nie ogranicza się tylko do wysłania wniosku z rozliczeniem do urzędu w Holandii. Nasi specjaliści dbają aby zwrot był najwyższym z możliwych do odzyskania, a w razie problemów złożą reklamację. Jesteśmy z Klientem do czasu aż otrzyma pełny, należny zwrot świadczeń z urzędu holenderskiego.

Każdy Klient jest na bieżąco informowany e-mailowo i SMS-owo na jakim etapie jest jego sprawa. Należną kwotę zwrotu podatku Klient może otrzymać na konto w EURO lub PLN bądź przekazem pocztowym.

Prowizja za sporządzenie rozliczenia podatku pobierana jest dopiero po odzyskaniu zwrotu i wynosi 15% netto wysokości zwrotu nie mniej niż 69 euro netto. Nie pobieramy od Klientów żadnych opłat dodatkowych, nie dodajemy opłaty za przelew.

Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz 15% rabatu.

  Tags: , ,
  e-zwrotpodatku
  +48 507 333 209
  Polityka prywatności
  Partnerzy

  Wszelkie prawa zastrzeżone
  Strona i marka e-zwrotpodatku.pl są własnością Biura Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ul. Obozowa 82a/17
  Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści umieszczonych na każdym ekranie serwisu e-zwrotpodatku.pl w całości lub w części bez uprzedniej pisemnej zgody Biura "Poltax" zabronione

  Copyright: 2017-2023