Zwrot podatku z Holandii

 Rozliczanie podatku holenderskiego

Przyjmujemy już wnioski o zwrot podatku z Holandii za rok 2021 i lata poprzednie. Za każdy rok pracy w Holandii można odzyskać ponad 2000 euro.

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii przysługuje każdemu, kto legalnie pracował na terenie Niderlandów i posiada BSN numer oraz, za którego holenderski pracodawca odprowadzał podatek.

Podstawowe informacje dotyczące zwrotu podatku z Holandii:

– zwrot podatku możemy uzyskać do 5 lat wstecz (ostatni rok 2017),

– niezbędne dokumenty do rozliczenia podatku: Jaaropgaaf (lub ostatni Salaris), UE/WE, kserokopia dowodu osobistego,

– w celu uzyskania wyższego zwrotu naliczamy przysługujące ulgi na dzieci, a także tzw. rozłąkowe (rozliczenie wspólne w urzędzie holenderskim),

– wykonujemy bezpłatne kalkulacje zwrotu podatku z Holandii,

– występujemy o zwrot dodatku zdrowotnego Zorgtoeslag,

Nasze biuro nie ogranicza się tylko do wysłania wniosku z rozliczeniem do urzędu w Holandii. Nasi specjaliści dbają aby zwrot był najwyższym z możliwych do odzyskania, a w razie problemów złożą reklamację. Jesteśmy z Klientem do czasu aż otrzyma pełny, należny zwrot świadczeń z urzędu holenderskiego.

Każdy Klient jest na bieżąco informowany e-mailowo i SMS-owo na jakim etapie jest jego sprawa. Należną kwotę zwrotu podatku Klient może otrzymać na konto w EURO lub PLN bądź przekazem pocztowym.

Prowizja za sporządzenie rozliczenia podatku pobierana jest dopiero po odzyskaniu zwrotu i wynosi 14% netto wysokości zwrotu nie mniej niż 55 euro netto. Nie pobieramy od Klientów żadnych opłat dodatkowych, nie dodajemy opłaty za przelew. Przy zwrocie równym lub niższym 120 euro zapłacisz tylko 50 euro brutto.

Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz 15% rabatu.  Tags: , ,
  e-zwrotpodatku
  +48 22 632 38 38; +48 507 333 209
  Polityka prywatności
  Partnerzy

  Wszelkie prawa zastrzeżone
  Strona i marka e-zwrotpodatku.pl są własnością Biura Doradczego Poltax z siedzibą w Warszawie (01-434), ul. Obozowa 82a/17
  Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści umieszczonych na każdym ekranie serwisu e-zwrotpodatku.pl w całości lub w części bez uprzedniej pisemnej zgody Biura "Poltax" zabronione

  Copyright: 2019